Green Friday - Samen op weg naar een groenere toekomst
Terwijl Black Friday de wereld in een koopjesgekte dompelt, kiest Desko liever voor een groenere benaderin...
Lees meerDe werkomgeving is de plek bij uitstek waar alles moet kloppen. De akoestiek, lichtinval en indeling van het kantoor zijn van invloed op hoe je medewerkers zich voelen en de productiviteit.
Stel ze gerust! Je kunt contact met ons opnemen via 020 - 4801020 of door gebruik te maken van het contactformulier.
Uit onderzoek van Specsavers blijkt dat 59% van de medewerkers in kantooromgevingen last hebben van omgevingsgeluid. Vooral telefoongesprekken, kletsende collega’s en harde ringtones vinden we vervelend.
Als je regelmatig werkt in een ruimte die akoestisch niet optimaal is, zal dit ergernissen kan veroorzaken. De ergernissen leiden vervolgens tot concentratieproblemen, frustraties, onrustige gevoelens, vermoeidheid en hoofdpijn.
Maar liefst 6 op de 10 medewerkers denkt beter te zullen werken als de akoestiek verbetert. Ze verwachten meer te kunnen doen. Ook verwachten ze dat de kwaliteit van het werk zal toenemen.
Telefoongesprekken op de werkvloer leiden andere medewerkers af. Met belcellen, belhokjes of telefooncaps voorkom je dit.
Ook kun je bijvoorbeeld scheidingswanden, vloerkleden of akoestische panelen plaatsen.
Bijna 60% van de Nederlanders heeft last van omgevingsgeluid op kantoor. Slechts 10% van de werkgevers houdt rekening met kantoorakoestiek bij het inrichten van de kantoorruin.
665 Producten
332 Producten
432 Producten
27 Producten
178 Producten
1243 Producten
98 Producten
332 Producten
11 Producten
88 Producten
749 Producten
144 Producten
20 Producten
58 Producten
In onze webshop vind je een groot aantal producten waarmee je de akoestiek op kantoor kunt verbeteren. Ontdek direct onze:
Voor het kantoor van BAM in Nieuwleusen leverde A&E Architecten uit Bunnik zowel het ontwerp voor de binnen- als buitenkant van het gebouw aan.
Voor Midocaen zijn 30 complete werkplekken ingenomen. De meubelmakers knapten de meubelen op en gaven ze een tweede leven.
Desko leverde bij Boretti nieuwe kantoormeubelen waardoor er een strakke, industriële mix is ontstaan die goed past bij dit moderne en klassieke merk.
Aegon (3.500 thuiswerkplekken)
“Ik heb Desko meegemaakt van proposal tot en met de nazorgfase. Bij de proposal hadden we vanuit HR al een goed gevoel over wat ze te bieden hadden. Gedurende implementatie is er heel prettig samengewerkt, en werd er goed meegedacht in het vormen van een helder en eenvoudig proces voor Aegon. Na de implementatie waren de lijntjes kort, wat maakt dat er weinig problemen waren na de implementatie.”
Klimaatroute (Circulair inrichten)
"Wij zijn een groeiend bedrijf in de duurzaamheidssector en waren op zoek naar een partner die ons verder kon helpen bij het leveren van een circulair kantoorinterieur. DESKO is hierin onze vaste partner geworden. Tweedehands kantoormeubilair maken zij weer als nieuw. Hierdoor hoeven wij niet in te leveren op kwaliteit en looks, terwijl we een verantwoorde keuze maken, die ook nog eens scheelt in de portemonnee. Wat ons betreft een win-win-win situatie!"
Desko Kantoormeubelen heeft vele jaren ervaring met het inrichten van kantoren en onze experts kunnen de gehele planning en uitvoering voor je uit handen nemen. Kantoorakoestiek is een van onze specialiteiten. We bieden je een groot assortiment akoestische oplossingen, kunnen vloeren voor je leggen en akoestische plafonds aanbrengen. Kortom: alles wat er nodig is om van jouw kantoor een fijne werkplek te maken.