Winkelwagen

Ons team

Mogen we ons team even voorstellen...

Het succes van Desko wordt mogelijk gemaakt door de continue inzet en enthousiasme van ons hele team! Zij vervullen elk hun eigen rol in het magazijn, op kantoor, bij de klant en onderweg. Maar wie zijn deze mensen? In het kort, een enthousiast, creatief, vakkundig en boven alles een leuk team die wel van een uitdaging houden en graag voor je klaar staan om jouw kantoorinrichting te mogen verzorgen.

Gert-Jan_Website_en_LinkedIn

Gert-Jan van Casteren
Algemeen Directeur
E: gj@desko.nl
T: 06 222 039 86

Harald_Website_en_LinkedIn

Harald Westerman
Commerciëel Manager
E: harald@desko.nl
T: 06 526 197 19

Nora_Website_en_LinkedIn

Nora van het Kaar
Commercieel Medewerkster
E: nora@desko.nl

Peter_Website_en_LinkedIn

Peter Haitsma
Sales Manager
E: peter@desko.nl
T: 06 136 099 42

Alexander_Website_en_LinkedIn

Alexander Blaas
Commercieel Medewerker
E: alexander@desko.nl
T: 06 237 792 98

Ronald_Website_en_LinkedIn

Ronald van Dijk
Hoofd Administratie
E: ronald@desko.nl

CHris_foto_1

Chris Overmars
Projectmanager Sales
E: chris@desko.nl

Sandy_Website_en_LinkedIn

Sandy Sijtsma
Project Manager
E: sandy@desko.nl

Foto_evevrt_1

Evert de Koning
Project Coördinator
E: evert@desko.nl / reclamaties@desko.nl

Daan_Website_en_LinkedIn

Daan Susholz
Manager Inkoop
E: daan@desko.nl
T: 06 136 393 62

Foto_John_website

John Smits
Logistiek Manager
E: john@desko.nl

Marco_Website_en_LinkedIn

Marco Bruyn
Logistiek Planner en Teamleider Chauffeurs
E: marco@desko.nl / planning@desko.nl

Foto_Patrick_website

Patrick Lohman
Supply Chain Coordinator
E: patrick@desko.nl

Foto_scott

Scott Zandstra
E-Commerce medewerker
E: scott@desko.nl

Foto_Aukje_website_1

Aukje ter Velde
Online Marketeer
E: aukje@desko.nl

Foto_Annemieke

Annemieke Haasnoot
Stagaire Marketing

Foto_sandra_1

Sandra Vos
HRM & Facilitair Manager
E: sandra@desko.nl

Robin_Website_en_LinkedIn

Robin Molenaar
Chef Magazijn
E: magazijn@desko.nl

Remco_Website_en_LinkedIn

Remco Wiersma
Technische Dienst / Magazijnmedewerker

 

Beau_Website_en_LinkedIn

Beau van Velthoven
Chauffeur en Monteur

 

Ilias_Website_en_LinkedIn

Ilias el Filali
Chauffeur en Monteur

Raoel_Website_en_LinkedIn

Raoul Wenzel
Chauffeur en Monteur

 

Luigi_Website_en_LinkedIn

Luigi Koolen
Chauffeur en Monteur

Ron_Website_en_LinkedIn

Ron (Roland) van der Vinden
Monteur en Magazijnmedewerker

Desko-man

Yves Trustfull
Bijrijder en Monteur

Desko-man

Nana Awuku
Monteur en Magazijnmedewerker

Desko-man

Moh Osei
Chauffeur en Monteur

Desko-man

Johnny van Mierlo
Chauffeur en Monteur

Contact met Desko

Informatie aanvragen 020 4801020