Winkelwagen  
Mijn Offerte

Zet je kantoor in bloei met 10% korting bij besteding vanaf €500 in de shop. Gebruik code #BLOEI 

Ons team

Mogen we ons team even voorstellen...

Het succes van Desko wordt mogelijk gemaakt door de continue inzet en enthousiasme van ons hele team! Zij vervullen elk hun eigen rol in het magazijn, op kantoor, bij de klant en onderweg. Maar wie zijn deze mensen? In het kort, een enthousiast, creatief, vakkundig en boven alles een leuk team die wel van een uitdaging houden en graag voor je klaar staan om jouw kantoorinrichting te mogen verzorgen.

Gert-Jan_Website_en_LinkedIn

Gert-Jan van Casteren
Algemeen Directeur
E: gj@desko.nl
T: 06 222 039 86

Harald_Website_en_LinkedIn

Harald Westerman
Commerciëel Manager
E: harald@desko.nl
T: 06 526 197 19

Nora_Website_en_LinkedIn

Nora van het Kaar
Projectadviseur
E: nora@desko.nl
T: 06 526 500 21

Peter_Website_en_LinkedIn

Peter Haitsma
Projectadviseur
E: peter@desko.nl
T: 06 136 099 42

Alexander_Website_en_LinkedIn

Alexander Blaas
Projectadviseur
E: alexander@desko.nl
T: 06 237 792 98

Ronald_Website_en_LinkedIn

Ronald van Dijk
Hoofd Administratie
E: ronald@desko.nl

CHris_foto_1

Chris Overmars
Projectmanager Sales
E: chris@desko.nl

Sandy_Website_en_LinkedIn

Sandy Sijtsma
Office Manager
E: sandy@desko.nl

Foto_evevrt_1

Evert de Koning
Project Coördinator
E: evert@desko.nl / reclamaties@desko.nl

Daan_Website_en_LinkedIn

Daan Susholz
Manager Inkoop
E: daan@desko.nl
T: 06 181 241 05

Foto_John_website

John Smits
Logistiek Manager
E: john@desko.nl

DSC07478

Marco Bruyn
Supply Chain Planner
E: marco@desko.nl

Foto_sandra_1

Sandra Vos
HRM & Facilitair Manager
E: sandra@desko.nl

profielfoto_2

Aukje ter Velde
Online Marketing
E: aukje@desko.nl

Foto_Annemieke

Annemieke Haasnoot
Stagaire Marketing

DSC07501

Luigi Koolen
Chef Magazijn
E: magazijn@desko.nl

Remco_Website_en_LinkedIn

Remco Wiersma
Technische Dienst / Magazijnmedewerker

 

Beau_Website_en_LinkedIn

Beau van Velthoven
Chauffeur en Monteur

 

Raoel_Website_en_LinkedIn

Raoul Wenzel
Chauffeur en Monteur

 

Ron_Website_en_LinkedIn

Ron (Roland) van der Vinden
Monteur en Magazijnmedewerker

Desko-man

Yves Trustfull
Bijrijder en Monteur

Desko-man

Moh Osei
Chauffeur en Monteur

Desko-man

Nana Awuku
Monteur en Magazijnmedewerker

Contact met Desko

Offerte aanvragen 020 4801020