Mijn winkelwagen

Ons team

Mogen we ons team even voorstellen...

Het succes van Desko wordt mogelijk gemaakt door de continue inzet en enthousiasme van ons hele team! Zij vervullen elk hun eigen rol in het magazijn, op kantoor, bij de klant en onderweg. Maar wie zijn deze mensen? In het kort, een enthousiast, creatief, vakkundig en boven alles een leuk team die wel van een uitdaging houden en graag voor u klaar staan om uw kantoorirchting te mogen verzorgen

Alexander_Website_en_LinkedIn

Alexander Blaas
Commercieel Medewerker
E: alexander@desko.nl
T: 06 237 792 98

Daan_Website_en_LinkedIn

Daan Susholz
Manager Inkoop
E: daan@desko.nl
T: 06 136 393 62

Justin_Website_en_LinkedIn

Justin van Berkel
Content Manager
E: justin@desko.nl / marketing@desko.nl
T: 06 589 664 06

Peter_Website_en_LinkedIn

Peter Haitsma
Sales Manager
E: peter@desko.nl
T: 06 136 099 42

Gert-Jan_Website_en_LinkedIn

Gert-Jan van Casteren
Algemeen Directeur
E: gj@desko.nl
T: 06 222 039 86

Harald_Website_en_LinkedIn

Harald Westerman
Commerciëel Manager
E: harald@desko.nl
T: 06 526 197 19

Desko-man

John Smits
Logistiek Manager
E: john@desko.nl

Nora_Website_en_LinkedIn

Nora van het Kaar
Commercieel Medewerkster
E: nora@desko.nl

Marco_Website_en_LinkedIn

Marco de Bruyn
Logistiek Planner en Teamleider Chauffeurs
E: marco@desko.nl / planning@desko.nl

Desko-man

Wesley Keizer
Project & Sales
E: wesley@desko.nl

Desko-man

Patrick Lohman
Supply Chain Coordinator
E: patrick@desko.nl

Ronald_Website_en_LinkedIn

Ronald van Dijk
Hoofd Administratie
E: ronald@desko.nl

Evert_Website_en_LinkedIn

Evert de Koning
Chauffeur en Monteur
E: evert@desko.nl / reclamaties@desko.nl

Aukje_Website_en_LinkedIn

Aukje ter Velde
Verkoop Medewerkster Binnendienst
E: aukje@desko.nl

Sandy_Website_en_LinkedIn

Sandy Sijtsma
Project Manager
E: sandy@desko.nl

Sandra_Website_en_LinkedIn

Sandra Vos
HRM & Facilitair Manager
E: sandra@desko.nl

Robin_Website_en_LinkedIn

Robin Molenaar
Chef Magazijn
E: magazijn@desko.nl

Remco_Website_en_LinkedIn

Remco Wiersma
Technische Dienst / Magazijnmedewerker

Beau_Website_en_LinkedIn

Beau van Velthoven
Chauffeur en Monteur

Raoel_Website_en_LinkedIn

Raoul Wenzel
Chauffeur en Monteur

Luigi_Website_en_LinkedIn

Luigi Koolen
Chauffeur en Monteur

Ron_Website_en_LinkedIn

Ron (Roland) van der Vinden
Monteur en Magazijnmedewerker

Ilias_Website_en_LinkedIn

Ilias el Filali
Chauffeur en Monteur

Dave_Website_LinkedIn

Dave Mennes
Chauffeur en Monteur

Desko-man

Yves Trustfull
Bijrijder en Monteur

Desko-man

Wesley de Man
Chauffeur en Monteur

Desko-man

Moh Osei
Chauffeur en Monteur

Desko-man

Johnny van Mierlo
Monteur en Magazijnmedewerker

Desko-man

Giovanni van Uden
Chauffeur en Monteur

Desko-man

Nana Awuku
Monteur en Magazijnmedewerker

Contact met Desko