Vitra Eames Plastic Side Chair, forest groen kunststof kuip, vierpoots esdoorn onderstel (tweedehands)
Duurzaam design, stijlvolle aanvulling
De tweedehands Vitra Eames side chairs zijn perfect in elke vergaderruimte, kantine en directiekamer. Niet alleen een duurzamere keuze, maar ook nog voor een zachte prijs. Deze stijlvolle kuipstoelen hebben een kunststof kuip in forest groen kleur en esdoorn onderstel. Dit zorgt voor net wat meer uitstraling. Daarnaast zitten ze ook nog een super comfortabel.
Stijlvol in jouw werkomgeving
Deze Vitra stoelen passen in stijl kantoorinrichting. Van moderne vergaderkamer, tot speelse kantine. De forest groene zitkuip is gemaakt van glasvezelversterkt polyester (glasvezel) en daarmee ijzersterk.
Tweedehands design
Deze Vitra Eames side chairs verdienen een tweede leven en verkeren in super conditie. Met een nieuwprijs van een kleine €1000, is dit de beste deal. De stoelen zijn volledig gecheckt.
Belangrijkste kenmerken
- Stijlvolle design stoelen
- Perfect in elke kantoorinrichting
- Van het merk Vitra
- Duurzame keue
Waarom kiezen voor de Vitra Eames side chair?
Je bent op zoek naar een stijlvolle en comfortabele stoel met oog op design, zonder de hoofdprijs te betalen.
| Merk | Vitra |
|---|---|
| SKU | VIT032804 |
| Conditie | Tweedehands |
| Zithoogte | 43 cm |
| Zitdiepte | 55 cm |
| Zitbreedte | 46 cm |
| Maximaal belastbaar gewicht | 120 kg |
| Gewicht | 0 kg |
| Levertijd | 2-10 werkdagen |
| Garantie in maanden | 6 maanden |
| Kleur onderstel | Zwart |
2-10 werkdagen
Vitra Eames Plastic Side Chair, forest groen kunststof kuip, vierpoots esdoorn zwart onderstel (tweedehands)
- Tweedehands Vitra stoel
- Voor elke kantoorinrichting
- In super conditie
- Gewoon. Goed. Geregeld. Sinds 1952
- Levenslange garantie
- Gratis geleverd & gemonteerd
- Altijd retourrecht (check de klantenservice)
- Betaling via IDEAL, Klarna, Paypal, Creditcard of op factuur
-
Snelle levering, veelal uit voorraad


