HAY About A Chair - witte kuip met armleggers en houten vierpoots frame (tweedehands)
Duurzaam design, stijlvolle aanvulling
De tweedehands HAY kuipstoel is stijlvolle stoel die niet alleen comfortabel zit, maar ook makkelijk af te nemen is. Niet alleen een duurzamere keuze, maar ook nog voor een zachte prijs. Perfect voor in elke kantine, vergaderruimte of als bezoekersstoel.
Stijlvol in elke werkomgeving
Voor welke uitstraling je ook gaat binnen je kantoorinrichting, deze HAY about a chair combineert lekker met elke stijl. Van zakelijk tot aan modern en huiselijk.
Tweedehands design
Deze stoelen verdienen een tweede leven en verkeren in goede conditie. De kuip is een witte kunststof schaal en het frame is van eikenhout.
Belangrijkste kenmerken
- Tweedehands stoel in top conditie
- Van het merk HAY
- Perfect in elke kantoorinrichting
- Makkelijk schoon te maken
Waarom kiezen voor de Fauteuil HAY About A Chair
Je bent op zoek naar een stijlvolle en comfortabele stoel, maar wil ook graag iets goeds doen voor de wereld, door te kiezen voor tweedehands en natuurlijk wat besparen.
| Merk | Hay |
|---|---|
| SKU | HAY032781 |
| Conditie | Tweedehands |
| Zithoogte | 46 cm |
| Maximaal belastbaar gewicht | 120 kg |
| Gewicht | 0 kg |
| Levertijd | 2-10 werkdagen |
| Garantie in maanden | 6 maanden |
| Type rugleuning | Niet kantelbaar |
| Armleuning | Geen |
2-10 werkdagen
HAY About A Chair - witte kuip met armleggers en houten vierpoots frame (tweedehands)
- Tweedehands HAY stoel
- Perfect als kantine stoel of vergaderstoel
- In super conditie
- Gewoon. Goed. Geregeld. Sinds 1952
- Levenslange garantie
- Gratis geleverd & gemonteerd
- Altijd retourrecht (check de klantenservice)
- Betaling via IDEAL, Klarna, Paypal, Creditcard of op factuur
-
Snelle levering, veelal uit voorraad


