Vitra vergaderstoel EA109 met hoge rug en armleggers, chroom onderstel met glijders
Duurzaam design, stijlvolle aanvulling
De tweedehands vitra vergaderstoelen zijn jouw nieuwe eyecather in de directiekamer of vergaderkamer. Niet alleen een duurzamere keuze, maar ook nog voor een zachte prijs. Deze chique vergaderstoelen met hoge rug en chrome onderstel geven de ruimte net wat meer uitstraling. Daarnaast zitten ze ook nog een super comfortabel. Deze tweedehands Vitra vergaderstoelen zijn gestoffeerd in zwarte stoffen Hopsak bekleding.
Stijlvol in jouw werkomgeving
Deze Vitra stoelen passen in elke zakelijke omgeving. Van stoere directiekamer tot chique boardroom. De vergaderstoel EA109 heeft een breedte van 56 cm, diepte van 65 cm en de totale hoogte is 108 cm. De stoel is ergonomisch ontworpen voor langdurig zitcomfort en afgewerkt met hoogwaardige materialen.
Tweedehands design
Deze vergaderstoelen verdienen een tweede leven en verkeren in super conditie. Met een nieuwprijs van meer dan €2000, is dit de beste deal.
Belangrijkste kenmerken
- Stijlvolle design vergaderstoelen
- Perfect in elke boardroom en directiekantoor
- Van het merk Vitra
Waarom kiezen voor de Vitra vergaderstoel EA109?
Je bent op zoek naar een stijlvolle en comfortabele vergaderstoel met oog op design, zonder de hoofdprijs te betalen.
| Merk | Vitra |
|---|---|
| SKU | VIT032800 |
| Conditie | Tweedehands |
| Zitdiepte | 51 cm |
| Zitbreedte | 51 cm |
| Gewicht | 0 kg |
| Levertijd | 2-10 werkdagen |
| Garantie in maanden | 6 maanden |
| Kleur onderstel | Chroom |
| Armleuning | Niet verstelbaar |
2-10 werkdagen
Vitra vergaderstoel EA109 met hoge rug en armleggers, chroom onderstel met glijders (tweedehands)
- Tweedehands Vitra stoel
- Voor directie en stijlvol vergaderen
- In super conditie
- Gewoon. Goed. Geregeld. Sinds 1952
- Levenslange garantie
- Gratis geleverd & gemonteerd
- Altijd retourrecht (check de klantenservice)
- Betaling via IDEAL, Klarna, Paypal, Creditcard of op factuur
-
Snelle levering, veelal uit voorraad


