Herman Miller Sayl (tweedehands)
Deze unieke design stoel van Herman Miller is wederom een buitenkansje. Door de intelligente 3D rugleuning met bespanning kun je gemakkelijk bewegen, wat een gezonde balans en ondersteuning geeft. Door het unieke design een echte eyecatcher. Je kunt de stoel als bureaustoel gebruiken of als luxe vergaderstoel. Door het zwarte frame en donker grijze zitting past deze stoel binnen elke kantoorinrichtingsstijl.
De stoelen verkeren in topconditie en lopen hard. Nog 2 stuks op voorraad
| Merk | Herman Miller |
|---|---|
| SKU | HER026626 |
| Conditie | Tweedehands |
| Zithoogte | 42 - 55 cm |
| Zitdiepte | 40 - 46 cm |
| Zitbreedte | 66 cm |
| Maximaal belastbaar gewicht | 120 kg |
| Gewicht | 0 kg |
| Levertijd | 2-10 werkdagen |
| Garantie in maanden | 6 maanden |
| Kleur onderstel | Zwart |
| Type rugleuning | Kantelbaar |
| Armleuning | In hoogte en diepte |
2-10 werkdagen
Bureaustoel Herman Miller Sayl (tweedehands)
- Comfortabele bureaustoel
- Design van Herman Miller
- Nog 2 stuks beschikbaar
- Gewoon. Goed. Geregeld. Sinds 1952
- Levenslange garantie
- Gratis geleverd & gemonteerd
- Altijd retourrecht (check de klantenservice)
- Betaling via IDEAL, Klarna, Paypal, Creditcard of op factuur
-
Snelle levering, veelal uit voorraad


